Українцям можно замінити водійське посвідчення у додатку “Дія”: як це зробити

У мобільному додатку “Дія” українці можуть подати заяву на заміну водійського посвідчення всього за кілька секунд, а потім отримати новий документ у сервісному центрі МВС.

За словами віце-прем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, ця послуга доступна як для новачків-водіїв, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення, так і для тих, хто втратив або пошкодив документ. Крім того, її можуть скористатися ті, хто змінив прізвище або просто бажає перейти на цифровий формат документа, позбавившись пластикової версії.

“Подаєте заяву в застосунку, а потім забираєте посвідчення в сервісному центрі МВС. Чи взагалі відмовляєтеся від пластикового документа та залишаєте лише цифровий. Адже ми першими у світі прирівняли пластикове водійське посвідчення до електронного. Рухаємося в напрямі digital-first”, – зазначив Федоров.

Міністр пояснив, що оплатити заяву про заміну в “Дії” потрібно протягом 10 хв, інакше вона анулюється.

“Далі чекайте на запрошення до сервісного центру МВС або на push-сповіщення від “Дії” про готовність цифрового документа”, – додав він.

За матеріалами інформациійного агентства “УНІАН”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: