Україна отримає вже модифіковані винищувачі F-16: у Повітряних силах розповіли деталі

Перша партія літаків F-16, відправлена до України, буде вже модифікованою. Країни, які мають на озброєнні ці винищувачі, покращували їх “у міру своїх можливостей”.

Літаки, які стануть українськими, у перспективі можна буде вдосконалити на підприємствах у Європі та США. Про це заявив представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 23 грудня він прокоментував передачу авіації в ефірі “Єдиних новин”.

Ігнат запевнив, що весь процес відбувається так, як було заплановано в рамках коаліції F-16. Держави-партнери “допомагають нам переходити на новий тип літака для нас – F-16”.

Модифікація розподіляється на так звані блоки. Блок 15, 20, 30 і аж до 70. Кожен літак покращувався в міру можливостей країни, тому що модернізація – процес непростий”, – пояснив військовий.

В основному держави модифікували радари (бортову станцію радіолокації), щоб пілоти могли “бачити” противника на більшій відстані, а також супроводжувати більшу кількість повітряних цілей.

“У перспективі, якщо наші пілоти, наша вся база, аеродромна інфраструктура, інженери, наземний персонал, будуть вже готові повністю експлуатувати цей тип літака (F-16. – Ред.) – можна вже мріяти і про більш сучасні моделі”, – додав представник Повітряних сил.

За матеріалами OBOZ.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: