Україна отримає ще 200 млн доларів на відновлення енергетики

Керівний директор Світового банку Анна Б’єрде та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписали у Вашингтоні угоду про надання Україні ще 200 млн доларів на відновлення енергетики.

Про це український голова уряду повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

“Світовий банк надасть Україні додаткові $200 млн на відновлення енергетики! Щойно у Вашингтоні підписали угоду з керівним директором Світового банку Анною Б’єрде”, – йдеться у повідомленні прем’єр-міністра.

Шмигаль зазначає, що відновлення України розпочинається вже цього року, і сфера енергетики є однією з пріоритетних. За його словами, залучені кошти буде скеровано на відбудову електромережі та систем теплопостачання у Києві, Харкові, Миколаєві, Сумах, а також містах Чернігівської області.

На зустрічі з представниками Світового банку було обговорено й спільну роботу в межах міжвідомчої платформи координації донорів (“Фінансовий Рамштайн”).

“Спільно зі Світовим банком готуємо до реалізації і проект страхування воєнних ризиків для іноземних інвестицій. Це ключовий інструмент, аби залучити ці інвестиції вже зараз, не чекаючи завершення війни.

Вдячні партнерам зі Світового банку за підтримку України та нашої програми відновлення, яка стане найбільшим проектом відбудови в Європі з часів Другої світової війни”, – додав Шмигаль.

За матеріалами “Української правди“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: