У «Сенс Банку» заявили про збільшення рівня довіри бізнесу після націоналізації

Після націоналізації «Сенс банку» рівень залишків на рахунках юридичних осіб у фінустанові зріс на понад 5 мільярдів гривень до понад 25 мільярдів гривень.

Про це повідомила пресслужба банку.

«Sense Bank активізував роботу фінустанови з корпоративними клієнтами та МСБ. Особливу увагу ми приділяємо державним установам, адже компетенція команди та наявні послуги дозволяють запропонувати максимально вигідні для обох сторін умови», – зазначив член правління банку Андрій Соколов.

До низки найбльших підприємств країни, з якими спрівпрацює «Сенс Банк» додалось ПАТ «Укрнафта». Раніше банк справпрацював, зокрема, з АТ «Укрзалізниця», НАЕК «Енергоатом», НАК «Нафтогаз України» тощо.

«Акціонер банку Міністерство фінансів України підтверджує, що Sense Bank посідає одну з провідних позицій у банківському секторі та є одним із стійких і надійних банків України», – йдеться в повідомленні фінустанови.

«Сенс Банк» уповноважений на виплату пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: