У “Сенс Банку” заявили про збільшення рівня довіри бізнесу після націоналізації

Після націоналізації “Сенс банку” рівень залишків на рахунках юридичних осіб у фінустанові зріс на понад 5 мільярдів гривень до понад 25 мільярдів гривень.

Про це повідомила пресслужба банку.

“Sense Bank активізував роботу фінустанови з корпоративними клієнтами та МСБ. Особливу увагу ми приділяємо державним установам, адже компетенція команди та наявні послуги дозволяють запропонувати максимально вигідні для обох сторін умови”, – зазначив член правління банку Андрій Соколов.

До низки найбльших підприємств країни, з якими спрівпрацює “Сенс Банк” додалось ПАТ “Укрнафта”. Раніше банк справпрацював, зокрема, з АТ “Укрзалізниця”, НАЕК “Енергоатом”, НАК “Нафтогаз України” тощо.

“Акціонер банку Міністерство фінансів України підтверджує, що Sense Bank посідає одну з провідних позицій у банківському секторі та є одним із стійких і надійних банків України”, – йдеться в повідомленні фінустанови.

“Сенс Банк” уповноважений на виплату пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: