У Раді пропонують звільнити від ПДВ і мита ввезення складових для безпілотників

У ВР вносять на реєстрацію два законопроєкти щодо підтримки вітчизняного виробництва дронів – планують звільнити на час воєнного стану від ПДВ і мита ввезення складових БПЛА.

Про це повідомили в Telegram перший заступник голови податкового комітету Ради Ярослав Железняк та голова комітету Данило Гетманцев.

“Разом з колегами подаю пакет законопроєктів про звільнення від оподаткування запасних частин для дронів.

Звільненню підлягають специфічні деталі, які необхідні для налагодження виробництва дронів в Україні. Вважаю, що ми маємо всі підстави не тільки для насичення армії необхідною для Перемоги війською технікою, але й для розбудови найпотужнішої галузі у світі. Запрошую до підписання”, – написав Гетманцев.

За словами Железняка, вносяться два законопроєкти.

“Якщо пам’ятаєте, раніше був прийнятий наш закон про звільнення ввезення дронів без мита та ПДВ. Але обіцяли що наступний етап як раз буде підтримка виробництва дронів у нас.

Проєктами передбачається звільнення на час воєнного стану від ПДВ і мита ввезення складових (матеріали, вузли, агрегати устаткування та комплектуючі) БПЛА, що ввозяться підприємствами для власної виробничої діяльності з виробництва та ремонту БПЛА”, – пояснив нардеп.

За його словами, передбачено, що підприємство, яке ввезло такі складові, повинно звітувати про використання таких товарів. У разі нецільового використання таких ввезених товарів підприємство повинно буде доплатити митні платежі, від яких його було звільнено, та сплатити пеню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: