У Палаці студентів ДНУ відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти

Відтепер студенти! Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара провів посвяту у першокурсники. Викладачі привітали своїх нових вихованців, а молодь розповіла про вибір професії! Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Дмитро — вступник 2023 року. Активно готувався до НМТ, тож зібрав усі знання та вступив на бюджет. Для себе обрав спеціальність «Комп’ютерна інженерія».

«Я вважаю що ця спеціальність важлива для всього світу, оскільки це інженерія. Нас готують не просто програмістами, а ми будемо знати багато мов програмування. Мені хотілося б відчути офлайн навчання, як відчували все це наші батьки. Але, на жаль, через таку ситуацію в країні доводиться обирати все ж таки онлайн. Це як мінімум безпечніше».

Також першокурсники розповіли, яким спеціальностям молодь надає перевагу.

Сергій Оковитий, ректор Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара: «Наразі ми маємо зарахованих 2146 вступників на бакалаврський рівень. Хочу зазначити, що серед контрактних студентів ми маємо плюс 20 відсотків відносно минулого року. Тож потит на вищу освіту і, зокрема, кількість бажаючих навчатися в нашому університеті збільшується, незважаючи на другий рік війни».

Активні студенти вже не дочекаються початку занять. Впевненими кроками вони продемонструють усьому світу рівень знань української молоді.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: