У Німеччині розчаровані нейтральністю Швейцарії щодо війни в Україні

Голова комітету Бундестагу у закордонних справах Міхаель Рот висловив своє розчарування нейтралітетом Швейцарії щодо війни рф в Україні. Він пригрозив припиненням закупівлі швейцарського озброєння, якщо ставлення не зміниться.

Про це Рот заявив в інтерв’ю RND.

«Швейцарія – це не лише традиційно «нейтральна» країна, але й глибоко волелюбна країна. І саме свобода стоїть на кону в Україні, яка зазнає нападу з боку Росії і яку хочуть знищити. Тут я дуже розчарований Швейцарією. Той, хто хоче бути нейтральним у такій злочинній агресивній війні, опосередковано приносить користь російському агресору», – сказав він.

Його заява пролунала напередодні візиту президента Швейцарії Алена Берсе до Берліна, де він має зустрітися з німецьким президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром і канцлером Олафом Шольцом.

«Швейцарія навіть не повинна сама постачати зброю. Йдеться про зброю та боєприпаси, вироблені у Швейцарії, які належать таким державам, як Німеччина, Іспанія чи Данія, і які вони мають передати Україні. Швейцарія відмовилася давати свою згоду. Таку поведінку слід враховувати у майбутньому військовому співробітництві. Я не бачу, чому ми повинні купувати зброю у Швейцарії», – додав Рот.

Голова комітету Бундестагу з питань оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн заявила, що візит президента Берсе допоможе змінити позицію Швейцарії щодо озброєнь і підтримки України.

«Звичайно, ми повинні прийняти позицію Швейцарії. Але Швейцарія повинна вирішити, на якому боці історії вона хоче бути», – зазначила Штрак-Циммерманн.

За матеріалами «Європейської правди«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: