У Москві внаслідок вибуху загинув кримінальний авторитет часів Януковича, який вербував в’язнів на війну проти України

Вранці 3 лютого 2025 року в московському елітному житловому комплексі “Алые паруса” стався вибух, внаслідок якого у реанімації помер Армен Саркісян (“Армен Горлівський”) – кримінальний авторитет часів Віктора Януковича із тимчасово окупованої Горлівки Донецької області. Саркісян був одним із тих, хто керував “тітушками” під час Євромайдану у 2014 році а потім створив батальйон “АрБат” для війни проти України. Про це повідомляє 49000.

Місце вибуху у Москві

Під час Євромайдану кримінальний авторитет з Горлівки вербував найманців для розгону прихильників опозиції. Тоді “тітушки” Саркісяна викрадали та вбивали учасників Революції Гідності. Після подій 2014 року “Армен Горлівський” жив між самопроголошеною “ДНР” і Росією, а в 2022 році підтримав повномасштабну війну РФ проти України та заснував добровольчий батальйон “АрБат” який невдовзі увійшов до складу армії РФ. За даними української розвідки, батальйон “АрБат” навіть розглядався російською владою як зручна — через лояльність Саркісяна — альтернатива ПВК Вагнера Євгенія Пригожина.

У грудні минулого року слідчі СБУ заочно повідомили Саркісяну про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 7 ст. 111-1 (добровільна участь в незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях чи надання таким формуванням допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ);
  • ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору, вчинене організованою групою осіб за попередньою змовою).

Під час інтерв’ю британському журналісту Пірсу Моргану президент Володимир Зеленський повідомив, що СБУ ліквідувала особу, яка стоїть за вбивствами українців під час Революції гідності.

“Я не можу говорити ні про які вбивства, я знаю, що Служба безпеки України ліквідувала одну особу, яка стоїть за вбивствами на сході нашої держави під час Революції гідності на Майдані… Я не знаю чи це ця людина, я не знаю його прізвища, мені важко сказати, чи це той випадок”, – сказав Зеленський в інтерв’ю, відповідаючи на запитання Моргана “Чи може він підтвердити, що вбивство Армена Саркісяна було з боку України?”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2025, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: