У Києві та Чернівцях посадовці медзакладів торгували фальшивими довідками для військовозобов’язаних

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Були викриті посадовці медичних закладів у Києві та Чернівцях, а також “на гарячому” було затримано ще одну медпрацівницю у Львові. Про це повідомляє 49000 із посиланням на СБУ.

На підставі підроблених медичних документів військовозобов’язані чоловіки могли поїхати без перешкод за кордон. Вартість послуг медпрацівників була від 3 до 10 тисяч доларів США.

Так, у Києві нейтралізовано злочинну групу, до якої входило двоє посадовців столичних медзакладів та очільниця місцевої громадської організації. Фігуранти фабрикували для своїх клієнтів висновки лікарських обстежень щодо наявності у них тяжких діагнозів. Потім фіктивні документи подавали до центру медико-соціальної експертизи для встановлення ухилянтам 2-ї чи 3-ї груп інвалідності. Отриману підробку вони планували використати для незаконного виїзду за межі України, щоб сховатися від мобілізації.

У Чернівцях викрито ще трьох посадовців місцевих лікарень, які торгували фальшивими меддовідками про наявність психічних захворювань. Щоб максимально приховати “схему”, її організатори фіктивно оформлювали своїм клієнтам госпіталізацію та виписки щодо проходження стаціонарного лікування.

Також у Львові працівники СБУ “на гарячому” затримали ще одну медпрацівницю, яка продавала підроблені висновки медико-соціальної експертизи про встановлення груп інвалідності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: