У Києві створять комунальне підприємство з виробництва БПЛА для військових

Київська міська рада планує створити комунальне підприємство з виробництва БПЛА. Про це йдеться у проєкті рішення за 21.03.2024 року Київської міської ради, повідомляє 49000.

Метою проєкту рішення є створення в місті Києві комунального підприємства з виробництва безпілотних літальних апаратів.

Капітал підприємства — 400 мільйонів гривень. Комунальне підприємство підпорядковуватиметься Департаменту муніципальної безпеки. Саме там мають створити Положення про комунальне підприємство.

Наразі в Україні є близько 200 компаній, які займаються виготовленням безпілотних комплексів. Приблизно 50 з них вже пройшли всі процедури з отримання дозволу і постачають свої вироби до війська.

«Саме тому постає питання щодо створення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з виробництва безпілотних літальних апаратів», — йдеться у проєкті рішення.

Повідомляється, що створення нового комунального підприємства, перш за все, дозволить збільшити кількість робочих місць, створюючи конкурентоспроможні умови на ринку виробництва безпілотних літальних апаратів в Україні та в Європі, а також надасть можливість місту налагодити пряме виробництво БпЛА, залучивши кошти з міського бюджету, передбачивши відповідні видатки на наступні роки.

Працювати на виробництві будуть чиновники КМДА, а також співробітники інших комунальних підприємств, які мають відповідну інженерну освіту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: