У Кам’янському крадуть фантастичні суми на ремонті лікарні

У Кам’янському для ремонту міської лікарні №1, яка перебуває у підпорядкуванні Кам’янської міськради, закупили шпаклівку за ціною, яка у 13 разів перевищує ринкову.

Тендер на ремонт одного із приміщень лікарні виграла фірма «Містобудування України». За 27 мільйонів вона має відремонтувати одноповерхову будівлю.

У кошторисі, який надав переможець тендеру, шпаклівка Ceresit CT 29 вказана за ціною 175 грн/кг без ПДВ, тоді як в Епіцентрі її можна купити за ціною 13-14 грн/кг або по 323-359 грн за мішок вагою 25 кг. Тобто ціна у кошторисі завищена у 13 разів. Тільки за цю шпаклівку кам’янчани викладуть зі своїх кишень 2,39 млн. грн.

Інші ціни у кошторисі також значно перевищують ринкові. Наприклад, 1,20 млн грн у кошторисі закладено на кабель ВВГнг-LS 3х2,5 зниженої пожежної небезпеки на напругу 0,66 кВ по 400 тис грн/км. Той самий кабель можна купити в 10 разів дешевше. У постачальника Укрпровід, наприклад, він коштує по 48 тис грн/км. І це не повний перелік завищених цін.

Фірма «Містобудування України», яка займається цим «золотим» ремонтом, за інформацією видання «Наші гроші», належить Світлані Кирильченко з Кам’янського, а директором є Юрій Брусник. Однак до 2021 засновником фірми був Сергій Чухно з Кам’янського. Він вийшов із цієї фірми після того, як у 2021 році обійняв посаду директора КП «Мостдорсервіс» Кам’янської міськради. Крім того, у 2022-2023 роках він якийсь час був керівником КП «Міський спецкомбінат» Кам’янської міськради. Раніше до 2020 року Чухно був начальником газового господарства КП «Тепломережа» Кам’янської міськради.

З 2020 року фірма отримала підряди переважно лікарень Кам’янського на 532 млн. грн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: