У Дніпровському метрополітені капітально ремонтують ескалатори

Дніпровський метрополітен після початку повномасштабного вторгнення став укриттям для жителів та гостей нашого міста. Ескалатори постійно працюють і приймають на себе велике навантаження, тому тут постійно опікуються тим, аби підйомники функціонували безперебійно.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Саме з цього місця починається рух ескалатора – системи, яка дозволяє пасажирам швидко і без великих навантажень спускатися до станцій метро. І в неї є свій пробіг – 180 тисяч кілометрів. Після треба робити капітальний ремонт.

«При капітальному ремонті проводиться розпорка повністю всіх вузлів та елементів ескалаторів. Щаблі, тягові ланцюги, все демонтується і вивозиться на базу, де проводитися їхня повна реставрація – розбирання, відновлення лакофарбових покриттів, заміна зношених частин щаблів», – Юрій Голуб, начальник дільниці капітального ремонту ескалаторів Дніпровського метрополітену.

В цей час на станції проводять ревізію металоконструкцій, розбір вузлів механізму та за потреби оновлюють елекрообладнання.

“Після чого завозиться обладнання назад на станцію і відбувається монтаж вже відремонтованих вузлів та елементів ескалатора”, – Юрій Голуб, начальник дільниці капітального ремонту ескалаторів Дніпровського метрополітену.

Ескалатори постійно рухаються, тому окрім капітальних ремонтів – потребують регулярного технічного обслуговування. Його проводять щомісяця.

“В технічне обслуговування входить осмотр і очистка всіх вузлів тягової цепі, лєснічне полотно, ступені, поручнів, шаф управління і всього оборудовання, яке являється для перевозки пасажирів»., — зазначив начальник дистанції ескалаторів КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Олександр Шульга.

А ми нагадаємо, що метрополітен продовжує працювати як укриття під час повітряної тривоги та приймає всіх бажаючих, навіть у нічний час.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: