У Дніпропетровській області фірма з 2-місячною історією перемогла у тендері на 5 мільйонів

На Дніпропетровщині скасували тендер на видобуток піску, повідомляє 49000 з посиланням на Дніпропетровську ОВА.

Замовник оцінив послугу у 5,4 млн грн. Зрештою, визначили переможця. Ним стало новостворене підприємство. Від заснування до отримання замовлення на мільйони пройшло трохи більше місяця. Не відповідало воно і вимогам, прописаним у тендері.

«У цьому тендері помітили невідповідність вимогам замовника. Він вказував, що у виконавця має бути спеціальна техніка та човен. Останнього в наявності у підприємця не знайшлося. Тому не зрозуміло, як він виграв ці торги», – пояснив перший заступник начальника ОВА Володимир Орлов.

У результаті договір на видобуток і доставку піску розірвали.

Як з’ясував журналіст 49000, мова йде про фірму “ДНІПРО БУДЕКС”, яка була створена 17 жовтня 2023 року зі статутним капіталом 10 000 гривень. Засновниками є мешканець окупованого Мелітополя Андрій Лось та дніпрянин Євгеній Кравцов. Вже за тиждень після створення фірми вони змогли виграти тендер на понад 700 000 гривень у КП “Дніпроприродресурс” ДОР на виконання земляних робіт на “Сотницькому родовищі пісків”. Цікаво, що те саме КП є замовником тендера, що відмінили, а сам тендер теж стосувався Сотницького родовища. У обох випадках фірма-переможець була единою учасницею торгів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: