У Дніпрі за програмою співфінансування оновлюють покрівлі будинків

Тече вода з даху або застарілі комунікації? У Дніпрі за програмою співфінансування у багатоквартирних будинках роблять ремонти. Так, мешканцям ОСББ «Гоголівський-1» оновлюють дахове покриття.

Валентина Довжикова, голова ОСББ «Гоголівський-1»: «Я дуже вдячна департаменту за те, що він нам допомагає справлятися з такими потужними ремонтами, на які б у нас самих грошей не вистачило б ніколи. І це стосується даху, який ми ремонтуємо вже третій рік. Намагаємося вчасно і документи зібрати, і звернення мешканців. У нас це дуже непогано виходить».

Вже демонтували огорожу покрівлі та повністю замінили старий шифер поки у чотирьох з дев’яти під’їздів.

Андрій Стрілець, керівник підрядної організації: «Ми замінили на більш сучасний профільований лист з висотою волни 35 мм, що дозволяє утримати снігове навантаження. По покрівлі встановлені снігоупори, які не будуть давати снігу брилами падати з покрівлі. Була встановлена нормальна огорожа».

Окрім цього, за міською програмою торік тут оновили систему опалення та каналізацію. Мешканці будинку вже подали заявку на подальший ремонт покрівлі.

Вікторія Базишина, головна спеціалістка відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР: «Приблизно в цьому році на 2 під’їзди загально з грошима міської ради — 520 тисяч. З них 75% — міськради та 25% — об’єднання «Гоголевський-1». Через 590 постанову зараз, на жаль, ми зазвичай проводимо саме роботи з м’якої покрівлі, але є деякі об’єкти, в яких ми робимо жорстку покрівлю. Через війну не впала актуальність на заміну покрівлі, на ліфтове обладнання на електрику та сантехніку».

У цьому році мешканці багатоповерхових будинків міста подали 533 заявки на співфінансування ремонтних робіт через ОСББ та ЖБК. Загалом, вже виконано близько 120 робіт.

За матеріалами “ДніпроTV“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: