У Дніпрі виплачують матдопомогу тим, хто залишився без житла або у кого воно частково зруйноване внаслідок обстрілів

У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова виплачують матеріальну допомогу містянам, які залишились без житла або у кого воно частково зруйноване внаслідок ракетних обстрілів рф. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Дніпровську міську раду.

Щоб отримати матеріальну допомогу на відновлення будівлі чи споруди, необхідно звернутися до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Після його отримання власник помешкання може звернутися до департаменту соціальної політики Дніпровської міськради.

«Матеріальну допомогу надають, щоб відновити помешкання до придатного стану. Ми можемо надати її на заміну вікон, дверей. Матеріальна допомога не передбачає відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо», – зазначила Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР.

Також відповідно до постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 власник пошкодженого/зруйнованого житла може звернутись по державну допомогу за програмою е-відновлення через застосунок «Дія».

Детальна консультація – у департаменті соціальної політики Дніпровської міськради за телефонами: (068) 913 46 88, (095) 415 18 54.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: