У Дніпрі відновили роботи з модернізації зовнішнього освітлення

У Дніпрі працівники комунального підприємства «Міськсвітло» продовжують оновлювати зовнішнє освітлення навіть умовах воєнного стану. Зокрема, роботи продовжують і у Чечелівському районі. Їх було розпочато ще у лютому. Замість старих натрієвих ламп комунальники встановлюють нове LED-освітлення. Які ще оновлення планують у Дніпрі та коли завершать роботи?

Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

У Дніпрі триває модернізація зовнішнього освітлення. Роботи на цій вулиці мали почати ще наприкінці лютого. Але через вторгнення росії, заміну освітлення довелося відкласти. Олександр Віталійович, місцевий житель, каже: старі лампи недостатньо потужно освітлювали і проїжджу частину, і тротуари.

Олександр Віталійович, дніпрянин: “Было темно. Теперь, я надеюсь, будет светло. Особенно сейчас, в это время это нужно, всё-таки когда темно – это очень страшновато, вы прекрасно понимаете”.

Після двомісячної перерви “Міськсвітло” знову почало модернізацію системи на даній вулиці. Замість старих натрієвих ламп встановлюють LED-світильники. Вони значно ощадять електроенергію і освітлюють простір в рази краще. До того ж термін їхньої служби триваліший, ніж старих ліхтарів.

Андрій Кравець, начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства «Міськсвітло»: “Здесь происходит замена старых кронштейнов, которые прошли свой срок эксплуатации. И будут меняться на новые, оцинкованные, методом горячего цинкованния, которые имеют больший срок службы, нежели ранее использованные. Также меняются светильники на новые энергоэффективные современные светодиодные светильники, которые имеют лучшие характеристики и лучшую освещенность. Также происходит замена линии на самонесущий изолированный провод”.

Для швидкої заміни освітлення на об’єкті щодня працюють 4 одиниці техніки та 10 людей. Крім планових робіт, у комунальному підприємстві опрацьовують і заявки від дніпрян.

Андрій Кравець, начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства «Міськсвітло»: “Сейчас идут заявки от людей. Где-то не работает светильник, где-то не работает часть улицы. Мы эти заявки принимаем, обрабатываем, и в скором времени это все выполняем. Возможно, где необходимо заменить лампу, где отремонтировать светильник – это основная работа на данный момент”.

Завершити роботи на цій вулиці планують до кінця тижня. Потім перейдуть на інші локації. Подати свою заявку на заміну освітлення можна, зателефонувавши на на єдину гарячу лінію звернень громадян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: