У Дніпрі в зонах рекреації висаджують квіти

Вже тиждень висаджують квіти в зонах рекреації Дніпра. Через порушену логістику, не всі квіти можливо знайти, але це не завадило роботі комунальників. Частину міських клумб уже засадили. 

Про це  повідомляє канал Дніпро ТВ.

Дніпро має розквітнути. Тагетес розлогий, або в народі – чорнобривці, будуть прикрашати алеї Зеленого гаю та інших зон рекреації міста.

Любов Чадіна, начальниця відділу благоустрою комунального підприємства «Міська інфраструктура» Дніпровської міськради: «Незважаючи на важку ситуацію в країні, ми продовжуємо працювати та підтримувати території зони рекреації у належному стані».

На багатьох локаціях міста роботи вже завершили, а ті, що поки не готові, планують повністю засадити на наступному тижні.

Любов Чадіна, начальниця відділу благоустрою комунального підприємства «Міська інфраструктура» Дніпровської міськради: «Висаджено було уже у парку Писаржевського, в парку Дубініна, в сквері Івана Старова, в Амурському парку. Тобто, там вже роботи проведені».

Комунальники впевнені, яскраві квіти допоможуть людям відволіктися у цей непростий час.

Людмила Пивовар, садівниця парку «Зелений гай»: «Воно буде трішки людей відволікати від цих напружених часів, хоч якось їх веселити, ніби повертаючи людей до того мирного життя, яким вони жили раніше. Як постійно думати про війну, то дуже важко».

Окрім чорнобривців, схили парку прикрашають проліски. Вони розквітли у патріотичних синьо-жовтих кольорах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: