У Дніпрі транспортники анонсували вихід на маршрути автобусів з оплатою QR-кодом

Вже у лютому в Дніпрі можуть вийти на маршрути автобуси, в яких пасажири зможуть розплатитися за проїзд за допомогою QR-коду.

Перші комунальні автобуси з’явилися на дорогах Дніпра у жовтні 2022 року, зв’язавши маршрутом центральний залізничний вокзал із житловим масивом Тополя (маршрут № 101-К). А у грудні автобуси від міського КП з’явилися на інших напрямках. Йдеться про маршрути №32-К, №75-К, №109-К – до Мирного, Краснопілля та Авіаторського, на яких працюють великі автобуси, які прибули до Дніпра як допомогу від Києва після ракетної атаки.

Тепер у департаменті транспорту міськради заявили про плани запустити ще три маршрути, в яких оплатити проїзд можна буде за допомогою QR-коду, як у дніпровському електротранспорті.

Орієнтовно наприкінці лютого планується відкриття ще трьох комунальних маршрутів – на житлові масиви Ігрень, Придніпровськ, вул. Широку. Також для зручності пасажирів плануємо запустити оплату проїзду на комунальних маршрутах за допомогою QR-коду, – розповів начальник автоколони комунального підприємства “Дніпровський електротранспорт” В’ячеслав Павленко.

За матеріалами  Дніпровська панорама.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: