У Дніпрі проінспектували пункт незламності на базі КП «Дніпровський електротранспорт» на Нігояна

У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова продовжується інспекція Пунктів незламності. У рамках чергування по місту директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев відвідав Пункт незламності на базі КП «Дніпровський електротранспорт» за адресою просп. Сергія Нігояна, 49.

Ігор Маковцев на власному досвіді переконався, що пункт забезпечений усім необхідним для того, щоб відвідувачі змогли перечекати блекаут у теплі, з водою і світлом. Тут дніпряни можуть зарядити свої електропристрої, зігрітися, послухати радіо, випити гарячого чаю. Цей пункт незламності також має обладнану кімнату матері та дитини. Це окреме приміщення, в якому є ліжко-місця та місця для сидіння, радіоприймач, аварійне освітлення, мережеві фільтри для зарядки електропристроїв, інфрачервоний обігрівач. В ній спокійно можна переповити та погодувати дитину.

Пункти незламності, облаштовані комунальним підприємством «Дніпровський електротранспорт», розташовані у віддалених районах з метою охоплення всіх частин міста. Наразі електротранспорт облаштував вже шість таких Пунктів незламності, за такими адресами:

— проспект Сергія Нігояна, 49

— вулиця Холодильна, 7

— проспект Богдана Хмельницького, 31-А

— вулиця Миколи Руденка, 106

— проспект Свободи, 74

— вулиця Бориса Кротова, 15-А

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: