У Дніпрі продовжують вирубати здорові дерева: фото

22 грудня з 7 по 9 годину за адресою Титова, 7 проводили вирубку дерев. Мешканці будинку провели пікет, спрямований на припинення незаконної вирубки підрядною організацією ТОВ «Комбуд-Еко-77».

Коли о сьомій ранку почалося знесення дерев, люди одразу зорганізувалися. На двір вийшли понад п’ятнадцять осіб. Активісти вимагали від працівників дозвільні документи на вирубку. Але, крім акта обстеження зелених насаджень, представник організації А. А. Коршунов не надав ні специфікації, ні договору з КП «Міськзеленбуд» на видалення дерев.

Пересвідчившись у відсутності дозвільних документів, люди викликали наряд поліції. Але він прибув тільки через півтори години. За цей час працівники підрядної організації встигли зрізати шовковицю та два клени, порізати їх на мірні розміри і завантажити ними повний мікроавтобус.

Склалося враження, що ці дрова вже чекають покупців. Адже орієнтовна вартість деревини — понад 6000 грн. Вразило людей і те, що вирубують здорові дерева, хоча поруч стоять аварійні і фаутні дерева. Поліцейський наряд припинив вирубку дерев і склав акт про порушення, в якому поставили підписи дванадцять осіб.

Активісти будинку склали графік чергування мешканців. Протягом двох днів будуть охороняти інші дерева у дворі.

Также читайте: Омоложение под корень? Кто и зачем убивает тополя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: