У Дніпрі продовжують ремонт колектора на житломасиві Перемога

У Дніпрі докладають максимум зусиль, аби під час аномальних дощів місто не потерпало від затоплень. Міський голова Борис Філатов поставив перед комунальними службами завдання провести необхідні ремонти. Зокрема на ж/м Перемога (бульв. Слави, в районі мосту на косу) триває ремонт зливової каналізації, а саме заміна існуючого колектору на новий. Для безпеки містян місце ремонту огородили парканом. Хід робіт сьогодні перевірив черговий по місту заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик.

Цей колектор відводить воду з ж/м Перемога-4, 5, просп. Героїв, бульв. Слави та інших прилеглих вулиць, аж до ж/м Сокіл. Після рясних дощів тут великий обсяг води, яка не може швидко дістатися річки, оскільки колектор, який будувався ще за радянських часів, малого діаметру. А відтак, коли багато води, він переповнюється і підтоплюються дворові території. Окрім цього, технічний стан колектора потребував ремонту: є пошкодження арматури, пісок, мул.

Аби усунути цю проблему комунальники замінюють існуючу трубу на нову з більшим у десять разів діаметром. Роботи розпочаті біля річки, а далі просуватимуться у напрямку вулиці Набережна Перемоги. Цю ділянку плануємо закінчити у липні, після – приступимо до нової. Переставимо паркан, аби містяни у темну пору доби не травмувалися через котлован для підземних робіт“, – зазначив Самілик.

Після завершення робіт всі недоліки буде усунено, а сам колектор буде працювати належним чином. Загалом буде відремонтовано 195 метрів колектору. Він має прямокутну форму з параметрами 5,5 на 2 метри. Це дозволить розвантажити колектори під час злив та забезпечити максимально надійне водовідведення, доповнив черговий по місту.

За матеріалами ДніпроTV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: