У Дніпрі продовжують модернізувати промислові підприємства та скорочувати викиди в атмосферу

Непростий рік. Попри військовий стан, підприємство «Інтерпайп» є лідером зі скорочення викидів. За цими показниками компанія обійшла і деякі європейські виробництва. Усе це стало можливим після реалізації норм чинного законодавства про «систему моніторингу звітності та верифікації викидів парникових газів».

Рік видався важким і для промислових підприємств України. Попри це, компанії дбають про екологію і дотримуються системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів.
Це одна з умов для вступу України в ЄС.

Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки Інтерпайп: «Наше підприємство відповідає всім вимогам законодавства й виконує їх відповідно до цього закону. Ми з 1 січня почали роботу над збором даних щодо викидів парникових газів. Ми розробили звіт за попередній період щодо викидів і подали його на верифікацію».

В компанії «Інтерпайп» стверджують: показники у звіті вдвічі кращі за дані європейських підприємств.

Владислав Варнавський, директор з екології та промислової безпеки Інтерпайп: «Таким чином ми наблизилися до європейської системи, до того більш точного інструменту, який дозволяє враховувати всі матеріальні потоки, всі види сировини, матеріалів, які ми використовуємо. Що нам це дає? Якщо ми хочемо керувати цим процесом, зменшувати викиди, то ми повинні враховувати вклад кожного матеріального потоку в загальний викид підприємства».

Підприємства щороку реалізують плани з екомодернізації та зменшення впливу на середовище.

Олег Семенко, директор департаменту екологічної політики міськради Дніпра: «Група компанії «Інтерпайп» є лідером у нашому регіоні. Вони реально, навіть у такий непростий час, модернізують завод, встановлюють очисні споруди і, за нашими даними, зараз викид вуглекислого газу впав до 5%. Це дуже серйозний показник».

Інтерпайп – підприємство, яке щороку покращує екологізацію власного виробництва.

За матеріалами Дніпро TV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: