У Дніпрі працюватимуть 124 ялинкові базари

У Дніпрі визначено місця офіційного продажу ялинок – це 124 точки у різних районах міста. Деякі базари вже працюють, і мешканці можуть придбати новорічні дерева.

«Цього року рішенням виконкому міської ради від 06.12.2022 затверджено 124 точки продажу ялинок. Інспектори департаменту торгівлі та реклами міської ради й комунального підприємства «Дніпровські активи» проводять рейди з виявлення незаконних точок продажу ялинок. У разі виявлення — виписуємо адміністративні протоколи за незаконну торгівлю», — розповів начальник управління споживчого ринку та реклами департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Володимир Трегубов.

Продавець ялинок Іван Ярко розповів, як відрізнити легальну ялинку від незаконної: «На легальне дерево мають бути документи, що підтверджують її походження. Вона може бути вирощена приватною особою, яка вирощує та реалізує новорічні дерева (приватна садібня), або куплена у Державному агентстві лісових ресурсів України. Це можуть бути агролісгоспи, лісництва тощо.  Також на офіційній ялинці є спеціальна бірка з номером. На сайті https://www.ukrforest.com/, увівши номер чипа, можна перевірити легальність та походження дерева».

Перелік місць ялинкових базарів додається. Він ще може доповнюватися, зазначають у департаменті торгівлі та реклами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: