У Дніпрі працює центр для переселенців з інвалідністю

Евакуюють з гарячих точок та надають прихисток. У Дніпрі працює центр з надання допомоги людям з інвалідністю. Туди переселенців евакуюють 24 на 7. Для них створили необхідні умови, однак центр все ще потребує підтримки. Як долучитися до доброї справи і допомогти людям з інвалідністю – дивіться у сюжеті каналу Дніпро ТВ.

Ольга Волкова, керівниця центру соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»: «У нас организация “Океан добра”, у нас все члены организации – люди с инвалидностью. Мы все знаем что такое инвалидность».

Зі сльозами на очах, але вони щодня роблять велику справую. Океан добра – це місце, де люди з інвалідністю, які опинилися в гарячих точках країни, можуть отримати тимчасовий прихисток.

Марина Фофанова, волонтерка: «Они приезжают круглосуточно, мы принимаем инвалидов 1,2 группы. С подтверждением желательно. Или после инсульта, у которых нет подтверждения. Они лежачие, они не могут двигаться самостоятельно. Поэтому обязательно сопровождение. Есть волонтеры, которые приходят, помогают, но это не на постоянной основе. Поэтому тоже ждем какой-то поддержки от кого-то».

По допомогу у пошуку приміщення волонтери звернулися до керівника центру тероборони Дніпра Геннадія Корбана. Тож дуже швидко знайшли придатне місце. Сьогодні тут вже перебуває 87 людей. Серед них Олег Дорошенко з Донецької області.

Олег Дорошенко, переселенець з Донецької області: «Ехали волонтеры сюда, на Днепр, и забрали меня. Это судьба, у них одно место было. Забрали меня сюда и сами сюда доставили. Тут со вниманием, что надо. Если нет мыла – дали. Я выехал без куртки, без ничего, жарко было. Жилетку, куртку дали. Очень с вниманием относятся, очень благодарен».

Нарікань у гостей центру немає. Радіє гостинності та умовам й Тетяна Петрівна з Волноваського району.

Тетяна Дробязко, переселенка з Донецької області: «Очень хорошо прийняли, вночі з вокзалу привезли сюди. Накормили, напоїли і спать уложили. І до сих пір я тут. Дуже хороші люди. Оце удобства тут. Водичка надо – є, туалет рядом. Усе є. Дуже хороші люди».

Облаштувати центр вдалося завдяки власним зусиллям та допомозі волонтерів. Зокрема, щодня небайдужі привозять гарячу їжу до прихистку. Однак, «Океан добра» ще потребує допомоги.

Ольга Волкова, керівниця центру соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра»: «К сожалению, у нас нет персонала, который бы ухаживал. У нас нет уборщиков, потому что мы берем с сопровождением. Не можем взять тяжелых одиноких людей, хотя в принципе есть такие возможности. У нас мало кроватей с ортопедическими матрасами. Постоянные потреби, потому что людей привозят из-под завалов. Документы восстанавливаем, все сгорело. Волонтерим сами, машинами возим их».

Далі усіх, хто втратив домівку, влаштовують. Зокрема, відправляють за кордон.
Допомогти організації можна за реквізитами, вказаними на їх офіційній фейсбук-сторінці. Долучайтеся. Разом ми обов’язково переможемо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: