У Дніпрі, попри війну, продовжують ремонт міських лікарень

Попри війну, у Дніпрі продовжують ремонтувати лікарні. Наразі завершують роботи в одному з міських багатопрофільних медичних закладів. Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

В одній з багатопрофільних лікарень міста завершують ремонт у хірургічному, реанімаційному і приймальному відділеннях. Разом з цокольним, оновлюють три поверхи корпусу.

Станіслав, представник медзакладу: «Змінилися можливості надання допомоги хворим, у тому числі й пораненим, які надходять до лікарні. Завдяки цьому ремонту, змінилися можливості забезпечення їх киснем, стисненим повітрям, вакуумом. Доступність, швидкість надання допомоги та швидкість діагностики впливає на якість життя».

Будівництво тут триває з середини літа. Роботи організували так, аби відділення не припиняли прийом і лікування пацієнтів. Нині вже замінили вікна, двері, всі комунікації та мережі. Кабінети, палати, вбиральні та коридори облаштовують насамперед для зручності лікарів і пацієнтів.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Зараз ви можете побачити на власні очі, як був зроблений ремонт в одній з лікарень нашого міста. Зроблено по новітнім європейським стандартам. Ми і надалі будемо працювати в цьому напрямку і допомагати нашим лікарям».

Попри війну, медицина залишається пріоритетним напрямком, наголосив очільник міста. Оскільки це питання збереження життів наших громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: