У Дніпрі, попри війну, продовжують ремонт міських лікарень

Попри війну, у Дніпрі продовжують ремонтувати лікарні. Наразі завершують роботи в одному з міських багатопрофільних медичних закладів. Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

В одній з багатопрофільних лікарень міста завершують ремонт у хірургічному, реанімаційному і приймальному відділеннях. Разом з цокольним, оновлюють три поверхи корпусу.

Станіслав, представник медзакладу: «Змінилися можливості надання допомоги хворим, у тому числі й пораненим, які надходять до лікарні. Завдяки цьому ремонту, змінилися можливості забезпечення їх киснем, стисненим повітрям, вакуумом. Доступність, швидкість надання допомоги та швидкість діагностики впливає на якість життя».

Будівництво тут триває з середини літа. Роботи організували так, аби відділення не припиняли прийом і лікування пацієнтів. Нині вже замінили вікна, двері, всі комунікації та мережі. Кабінети, палати, вбиральні та коридори облаштовують насамперед для зручності лікарів і пацієнтів.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Зараз ви можете побачити на власні очі, як був зроблений ремонт в одній з лікарень нашого міста. Зроблено по новітнім європейським стандартам. Ми і надалі будемо працювати в цьому напрямку і допомагати нашим лікарям».

Попри війну, медицина залишається пріоритетним напрямком, наголосив очільник міста. Оскільки це питання збереження життів наших громадян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: