У Дніпрі підприємцям, які порушать режим економії електроенергії, відключатимуть світло

Через терористичні обстріли рф енергетичної інфраструктури України міста нині мають заощаджувати якомога більше електроенергії. Надто — у години пікових навантажень. Раніше міський голова Дніпра Борис Філатов неодноразово закликав підприємців бути свідомими та не витрачати зайвих ресурсів — особливо на тлі того, що мерія ухвалила рішення вимикати вуличне освітлення, а переважна більшість містян обмежує використання побутової техніки, щоб не перевантажувати мережу.

Нині у Дніпрі запровадили режим економії електроенергії для підприємців. Він діятиме з 17:00 і до кінця комендантської години. У цей час потрібно вимикати вивіски і вітрини магазинів, кафе, ресторанів та решти закладів. Ті самі обмеження і для підсвічуваних фасадів та рекламних конструкцій.

«Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради, департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради, підпорядкованим їм комунальним підприємствам здійснювати перевірку виконання цього рішення та у разі наявності порушень вживати заходів», — йдеться у рішенні, яке депутати ухвалили під час 28 сесії міськради 19 жовтня.

За недотримання режиму економії електроенергії місто розриватиме із власниками договори оренди і скасовуватиме дозволи на розміщення вивісок. Ще один метод впливу на порушників — відключення від електропостачання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: