У Дніпрі офіцера покарали за продаж приладу нічного бачення

У Дніпрі старший лейтенант отримав покарання за продаж приладу нічного бачення. Відповідний вирок ухвалив Красногвардійський районний суд, повідомляє 49000 з посиланням на 368.media.

Командир взводу старший лейтенант у березні 2022 року, перебуваючи у Донецькій області, отримав від командира своєї ротної групи бінокуляр нічного бачення Archer NVGA-15 (2021). Вартість приладу –  майже 379 тис. гривень.

Як зазначено у матеріалах справи, старший лейтенант привласнив бінокуляр та розпорядився ним на власний розсуд.

У судовому засіданні офіцер свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.

Разом з тим, старший лейтенант повідомив, що 9 березня 2022 року під час знаходження у місті Волноваха Донецької області, його підрозділ опинився в оточенні. Відтак, офіцер надав наказ про відхід з позицій.

Під час відступу, один з бійців повідомив офіцеру, що на дорозі він втратив вказаний бінокуляр.

Після цього військовий вирішив повернутися на дорогу та знайти бінокуляр. Бінокуляр офіцер все ж знайшов, однак вирішив залишити його собі, після чого, разом з іншими військовослужбовцями, повернувся до військової частини.

Пізніше він поїхав додому у Кривій Ріг, де виставив бінокуляр на продаж на торгівельному майданчику OLX. Однак під час безпосередньої спроби продажу бінокуляру за 9 тис. долларов офіцер був затриманий.

Свої дії старший лейтенант пояснив тим, що хотів продати бінокуляр для того, щоб придбати для своєї роти автомобіль для виконання бойових завдань, оскільки існувала гостра проблема в автотранспорті.

Також офіцер просив суд врахувати, що він має державні винагороди, а також має на утриманні двох малолітніх дітей. Заробітна плата за місцем його постійної служби складає лише 29 тис. гривень на місяць.

Суд вказав, що Павло К. свідомо допустив їх порушення та вчинив військовий злочин. Разом з тим, суд зазначив, що офіцер щиро розкаявся у вчиненні правопорушення, погодився відшкодувати завданий збиток, має на утриманні двох малолітніх дітей, а також має державні нагороди.

Відтак, суд вирішив призначити обвинуваченому основне покарання у виді позбавлення волі нижче від найнижчої межі, а саме строком на два роки. Крім того, замість покарання у виді позбавлення волі  суд вирішив призначити Павлу К. покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців строком на 2 роки із відрахуванням в дохід держави 20% з суми грошового забезпечення офіцера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: