У Дніпрі налагодили систему комунальних автобусних перевезень

Транспортний колапс скасовується. У Дніпрі налагодили систему комунальних автобусних перевезень. Після того, як наприкінці вересня російська ракета знищила АТП, вбивши трьох його співробітників і спаливши вщент понад сто автобусів, Дніпро опинився на межі транспортної кризи. Однак, завдяки роботі Дніпровської влади та допомозі інших міст, проблему вдалося подолати. Про це розповіли в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Олександр – водій тролейбусу з 15-річним стажем. Чоловік каже, пересісти на автобус стало для нього цікавим випробуванням.

Олександр, водій: «Автобуси добрі, якісні. Зручно на них. Ремонтну базу маємо. Займаються ними так само, як і тролейбусами. Всі ці автобуси проходять ремонт та технічні огляди, заміну запчастин. Тобто все працює».

Завдяки допомозі інших українських міст — Києва, Вінниці, Рівненщини, а також низці приватних підприємців, Дніпру вдалося повністю подолати дефіцит автобусів.

В’ячеслав Павленко, начальник автоколони: «Вдалося поновити цей баланс і повністю заповнити прогалину з техніки на маршрутах. Це дозволить якісніше обслуговувати транспорт, пасажирів. І насамперед позитивно вплине на безпеку руху пасажирів».

У місті створили відокремлений комунальний підзрозділ автомобільних перевезень. Вони ж і обслуговують нові автобуси. Майстри цехів електротранспорту швидко опанували всі технічні особливості отриманих машин. Однак, спеціалістів все ще не вистачає.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Користуючись нагодою, я хотів би звернутися до всіх наших містян, мешканців Дніпра. Нам потрібні робочі руки. Тому що ми ніколи не займались автобусами. Маю на увазі місцеве господарство. Нам потрібні, по-перше, водії. По-друге, слюсарі. Всі люди, які будуть допомагати місту працювати, працювати на місто та отримувати гідну заробітну плату, усім, в кого є відповідна кваліфікація і немає роботи, звертайтеся за телефоном на екрані».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: