У Дніпрі надають допомогу постраждалим від терору рф

За дорученням міського голови Бориса Філатова безпосередньо біля зруйнованого будинку в приміщенні НВК № 66 (просп. Героїв, 3 а) організовано Штаб прийому постраждалих від ракетного удару. Там приймають заяви працівники департаменту соціальної політики міськради, спеціалісти адміністрації Соборного району, представники ЦНАПУ, співробітники РАЦС та міграційної служби.

У Штабі мешканці зруйнованого будинку можуть отримати наступні послуги: — подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих майну; — подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам; — подати документи на отримання матеріальної допомоги сім’ям загиблих; — відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України; — отримати свідоцтво про смерть загиблого.

Штаб працює щоденно з 8 до 20 години. Телефони для консультацій – (068) 913-46-88, (095) 415-18-54 — департамент соціальної політики. Також прийом заяв на отримання матеріальної допомоги та відновлення документів триває у Штабі допомоги, який знаходиться на площі Шевченка, 7 (будівля адміністрації Соборного району).

Проконсультуватись, куди приносити документи та інші подробиці, можна за телефоном – (068) 557-34-19. За завданням міського голови Бориса Філатова у 3 закладах освіти відкриті пункти для тимчасового прихистку мешканців зруйнованого будинку. Вони знаходяться за адресами: — НВК № 111, вул. Набережна Перемоги, 138. — НВК № 130, просп. Героїв, 38 Центр; — Центр «Штурм», вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9. На базі закладу «Штурм» (вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9) працює гуманітарний центр. Туди можуть прийти всі, хто постраждав від ракетного удару, та отримати: — ковдри, подушки, постіль; — рушники та засоби гігієни; — верхній одяг та теплі речі (як для дорослих, так і для дітей); — продукти харчування (вода — питна та технічна, їжа довгого зберігання, їжа швидкого приготування); — гарячі напої (чай та кава), печиво, цукерки. Крім того, поруч з місцем трагедії розгорнуто 16 наметів для обігріву та харчування постраждалих, видачі одягу та речей першої необхідності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: