У Дніпрі мешканці збирають підписи для збереження стадіону «Авангард»

Врятувати стадіон «Авангард» у Дніпрі просять мешканці Придніпровська, де розташований спортивний об’єкт. Люди організували збирання підписів на підтримку реконструкції стадіону на гроші приватного інвестора, повідомляє «Дніпро Оперативний».

Свій підпис за відновлення стадіону поставив і пенсіонер Валерій Петрович.

«Ми хочемо, щоб цільове призначення земельної ділянки залишилося те саме. Сюди приходить багато дітей грати у футбол, люди старшого віку займаються тут спортивною ходьбою. Хочеться, щоб стадіон упорядкували, і щоб він і надалі був безкоштовним для людей», — каже чоловік.

Місцева мешканка Ірина вважає, що стадіон дуже важливий для дітей та дорослих району.

«Для мене це важливо, бо я є мамою і працюю з дітками, бачу, що дітям дуже потрібен спорт. Для нас стадіон – це місце, де діти можуть розвиватися. Нам потрібен інвестор, який зможе вкласти туди гроші, щоби діти могли спокійно ходити туди, займатися різними видами спорту.Там потрібна повна реконструкція, заміна покриття, сидінь, зробити приміщення, щоб дітки займалися.У Придніпровську на Самарський район це єдиний великий стадіон, куди діти можуть ходити і займатися і дуже шкода, що ця територія стоїть і пропадає.

Ми збираємо підписи та шукаємо того, хто зможе нам допомогти у реконструкції, відновити стадіон та привести все у належний вигляд”, — розповіла Ірина.

«Стадіону потрібна реконструкція і якнайшвидше. Зараз у нас з’явився шанс на гроші інвесторів. Для того, щоб наші діти тут займалися і тренувалися, щоб дорослі відроджували спортивну культуру», — каже мешканка Самарського району Олена.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: