У Дніпрі курсант врятував чоловіка від самогубства

У Дніпрі переселенець з Донеччини намагався вкоротити віку під колесами трамвая. Самогубству запобіг курсант університету внутрішніх справ. Подробиці історії дізнавалась Анастасія Каюда. Про це розповіли на  телеканалі ДніпроTV.

Восьма вечора, середмістя Дніпра. Водійка трамваю зупиняє вагони, бо попереду бачить тіло на рейках.

Ганна Переверзева, водійка трамваю: «Я боялася, що він не живий, але треба було вийти, дізнатися чому людина лежить. Слава Богу, це не різко сталося».

Разом з кермувальницею з трамваю вийшов і Євген Кафаров.

Євген Кафаров, курсант ДДУВС: «Тут лежав чоловік, голова його була на рейках, а тіло от там ось в траві».

Курсант поліцейського вишу відтягнув чоловіка подалі. І після кількох питань почув, через що саме молодик вирішив лягти під трамвай.

Євген Кафаров, курсант ДДУВС: «Почав задавати уточнюючі запитання, щоб зрозуміти чому саме, а коли я зрозумів, що це відбувається на фоні війни, то перестав задавати йому такі питання і просто підтримував контакт».

Курсант зателефонував на 102 а також своєму керівнику у виш. Викладачі університету внутрішніх справ зазначають, що вчать своїх вихованців спілкуватися з людьми в екстремальних умовах.

Кирило Недря, завідувач кафедри гуманітарної дисципліни та психології поліцейської діяльності ДДУВС: «Абсолютно правильні були дії, бо найбільш тяще було встановити людину, яка була налаштована суїцид, ну і власне, що взагалі служило тому, бо за часту людина яка безпосередньо націлена була на скоєння суїциду, яка вже прийняла це рішення, вони це не роблять у публічних місцях — це як правило є демонстративно, це привернення певної уваги, що власне і було виявлено в  подальшому нашим курсантом».

Курсант насправді врятував життя,-зазначають лікарі. Бо діяв холоднокровно і зміг відволікти пригнічену людину.

Світлана Мороз, докторка медичних наук, професорка: «Найголовніше – відволікти людину від тих думок, які її турбують. Найголовніше – спробувати переключити увагу людини.

Цьогоріч 14 курсантів Дніпровського університету внутрішніх справ брали участь в затриманні злочинців і допомогли врятувати не одне людське життя. За що отримали відзнаки Міністерства внутрішніх справ України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: