У Дніпрі «Європейська солідарність» заявила про повну готовність штабів до передвиборчої кампанії

5 вересня в Україні стартував виборчій процес до органів місцевого самоврядування. У штабі політичної сили «Європейська солідарність» Дніпра та Дніпропетровської області заявили про повну готовність до участі у передвиборчому процесі.

Передвиборчий обласний штаб у Дніпропетровській області очолив народний депутат України VIII скликання, політичний та громадський діяч Максим Курячий. Організовувати передвиборчий процес у Дніпрі доручено депутату міської ради Артему Хмельникову.

У перший день передвиборчої кампанії до Дніпра прибув народний депутат ВР Артур Герасимов. Нещодавно він очолив Дніпропетровську обласну організацію ПП «Європейська солідарність».

Штаби знаходяться у повній готовності та здатні організувати передвиборчу кампанію, — зазначив Артур Герасимов. — Сьогодні ми провели робочу нараду з керівниками, і я повністю задоволений станом штабів. На сьогодні ми маємо все, щоб активізувати наших прихильників та дати відсіч по-реваншистському налаштованим політичним силам у Дніпрі та області.

Артур Герасимов

Керівник обласного передвиборчого штабу у Дніпропетровській області Максим Курячий відзначив:

Наша задача за сім тижнів передвиборчої кампанії максимально мобілізувати прихильників європейських цінностей та патріотично налаштованих громадян. Таких у нашій області більшість. «Європейська солідарність» у Дніпропетровській області сьогодні – це потужна сила, що може утримати вектор європейського розвитку країни на місцях. Децентралізація дає нам такі можливості, тому стратегічно важливо мати міцне представництво наших однодумців в органах місцевого самоврядування. Ми готові до роботи та налаштовані перемогти, щоб наші представники та послідовники європейських цінностей були в органах місцевого самоврядування у кожному місті та в кожній громаді.

Максим Курячий

Керівництво партії не приховує, що розраховує на високу підтримку політичної сили «ЄС» у Дніпрі, бо саме наше місто у 2014 році стало крапкою неповернення для реваншистських настроїв на сході і підтримало саме європейський напрямок розвитку.

Ми розуміємо, які непрості завдання стоять зараз перед Дніпром та які сподівання покладають на наше місто провідні сили європейської інтеграції у Києві, — відзначає голова міського штабу ПП «Європейська солідарність» у Дніпрі Артем Хмельников. — На жаль, саме у нашому місті представники «п’ятої колони» займають дуже нахабну та агресивну позицію, провокують населення, заявляючи про «референдуми», та спекулюють на настроях старшого покоління. Морально та організаційно ми готові вести конструктивну та послідовну кампанію, яка дозволить привести до міської ради проєвропейськи налаштованих представників громади.

Артем Хмельников

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: