У Дніпрі чергова по місту перевірила якість надання послуг в місцевій амбулаторії та рівень облаштування тимчасових укриттів

Медицина воєнного часу. Під час збройної агресії російської федерації, у нашому місті багато часу та зусиль приділяється збереженню фізичного та психологічного здоров’я людей. Сьогодні чергова по місту Олександра Бодня перевірила виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо надання якісних медичних послуг в одній з амбулаторій міста та, традиційно, рівень облаштування тимчасових укриттів. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

У Дніпрі тривають ремонти в центрах первинної медико-санітарної допомоги.

«Будівля фактично ніколи не ремонтувалась. Наразі вся будівля фактично вже зроблена. Сімейні лікарі, медичний персонал, відвідувачі дуже задоволені».

Попри ремонт, амбулаторія не припинила роботу.

Світлана, медичний директор закладу: «В нашій амбулаторії надається весь перелік послуг, який передбачено пакетом первинної медико-санітарної допомоги. Крім цього — мобільна паліативна допомога і надається психологічна допомога».

Серед іншого, у Дніпрі працевлаштовують до медичних закладів лікарів переселенців. Валерія приїхала зі стареньким батьком з м.Покровська Донецької області. У пошуках роботи звернулась до департаменту охорони населення ДМР.

Валерія, лікарка: «Наступного дня мені вже зателефонувала завідувачка амбулаторії. Я пройшла співбесіду з генеральним директором, з медичним директором, і практично через 3 дні вийшла на роботу. Я дуже задоволена, я дуже вдячна».

Облаштували у дніпровських лікарнях і тимчасові укриття. Більше 200 осіб можуть знайти прихисток під час повітряної тривоги за адресою: пр. Б. Хмельницького,19Б. Окрім відчуття безпеки, для відвідувачів тут підготували технічну та питну воду, місця для сидіння, санвузли, нагрівачі повітря.

Олександра Бодня, заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР: «Дуже сподобалось сьогоднішнє чергування. Це був ЦПМСД, де наразі проходять ремонтні роботи. Незабаром ця будівля буде готова, і там буде комфортно надавати допомогу нашим лікарям і комфортно нашим пацієнтам. Відвідали укриття в одній з лікарнеь міста. Тут також все добре, задоволена. В мене немає до них питань».

Медики запевняють: дніпровські лікарні завжди готові надавати висококваліфіковану допомогу жителям міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: