У Дніпрі банк з числа міжнародних спонсорів війни “відбілює” репутацію через лікарню Мечникова

Лікарня імені Мечникова приймає медобладнання, придбане коштом Райффайзен Банку, який НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни. Ця фінустанова не лише залишається працювати на російському ринку, а й офіційно визнає так звані «ДНР» і «ЛНР». Та попри це новину про успішну колаборацію (за відпрацьованою схемою) активно прославляють у соцмережах співробітники лікарні Мечникова. Медсестри та лікарі масово репостять один і той самий допис. Про це повідомляє 49000.

Утім жоден з них не згадує, що банк зі статутним капіталом у понад шість мільярдів гривень (і продовжує збагачуватися в росії), виділив на цю «благодійність» аж 3 млн грн. Вочевидь, це достатня ціна за «відбілювання» репутації пособників окупантів. Тож можливо, колективу лікарні Мечникова під керівництвом головлікаря Сергія Риженка варто бути більш обачними у своїх вподобаннях і прийнятті грошей від своїх спонсорів.

Хоча б тому, що днями в країні довкола Райффайзен Банку спалахнув черговий скандал. Це сталося через розсилання клієнтам листів з вимогою розкрити інформацію про виконання оборонних замовлень (включно із вимогою надати дані про кінцеве використання), а ще — припинити такі операції.

Утім, навряд для лікарні Риженка це щось із цього має значення. Адже раніше тут цілком спокійно брали гроші від фонду «Солідарність», що належить кримінальному авторитету-втікачу Петровському, більш відомому як Нарік.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що медичний директор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко вимагає від лікарів медзакладу, щоб вони ставили більше постів і лайків у Facebook. Інакше у співробтників медзакладу можуть виникнути проблеми, аж до звільнення з роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: