У Дніпрі адвокат пояснила скандальний законопроект про мобілізацію жінок

В Україні триває мобілізація 2023, однак у Верховній Раді пропонують посилити мобілізаційні заходи, зокрема, поставити на військовий облік всіх жінок, які можуть проходити службу в армії. Можливо, роблячи такі пропозиції, політики вивчають настрої серед людей про це розповіла у прямому ефірі DniproTV адвокатка Олена Доненко, пише «Наше місто».

«Дивлячись на те, як безглуздо виглядає презентація законопроєкту про мобілізацію жінок і його посили, мені здається, що цей інформаційний вкид зроблений для того, щоб трошки перевірити наше суспільство на ті питання, які ставляться у цьому законопроєкті. Я сподіваюсь, що до реалізації не дійте»,- розповіла адвокатка Олена Доненко.

Також вона додала про виїзд жінок за кордон.

«У нас законодавство не ділить чоловіків і жінок. У нас є поняття “військовозобов’язаний”, у військовозобов’язаних є певні обмеження під час оголошення воєнного стану щодо виїзду за кордон. Якщо приймається законопроєкт, що жінки мають бути усі взяті на військовий облік, то на них буде розповсюджуватися усе законодавство щодо військовозобов’язаних», – сказала вона.

Також Олена Доненко наголосила на тому, що обох батьків однієї дитини мобілізовувати не будуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: