У Чернівцях поліцейська погрожувала школярам здати до ТЦК їхніх батьків

Мама одного з хлопчиків розповіла в Instagram, що співробітниця ювенальної поліції лякала дітей інтернатом, СІЗО, штрафом їхнім батькам і заявила, що перевірятиме батька на придатність до військової служби, повідомляє 49000.

Жінка дуже цікавилася зарплатою батьків, залякувала, що вона має право виписати штрафи, і вони (діти) «жерти не будуть щомісяця».

За словами мами, сталося це у 5-в класі гімназії “Інтеграл” у Чернівцях на очах у класного керівника і шкільного психолога.

Дітей принижували, залякували, змушували присідати і стояти у планці, а кто не зміг – того били ногами у живіт.

“Перейшовши всі людські норми розуміння 10-річних дітей принижували , на їх сльози відповідь не реви ти мужик , ти як тряпка”, – повідомила мама школяра.

Коли обурені батьки звернулися до директора гімназії, то отримали відповідь, що таким чином з їхніми дітьми проводилася профілактична робота.

“Ця профілактична робота призвела до порушення психологічного стану дітей, боязні йти до школи, половина дітей боялись прийти додому після уроків бо їх мали забрати в інтернат .Дана ситуація порушує всі права дітей.Така сама бесіда проходила і в старших класах”, – додала мама школяра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: