Тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» знімає матеріал у технічному музеї «Машини часу»

Знімальна група тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» продовжує створювати музику міст. Напередодні творча група знімала у дніпровському метро, тепер – у технічному музеї «Машини часу». Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Тривають зйомки музичного тревел-шоу «Як звучить світ… Україна» в Дніпрі. Після станції метро завітали до технічного музею «Машини часу». Директор розповідає, у музеї зібрано приблизно 8 тисяч експонатів.

Михайло Прудников, директор музею «Машини часу»: «Ну, я написав список цікавих звуків, оригінальних, яких у цьому житті вже не почуєш. Тобто це звуки 30-40-річної давності».

Режисер проєкту зазначив: обрали цей музей через холодильник «Дніпро».

«Холодильник «Дніпро» куплений мною для того, щоб мати на дачі щось там зберігала. Але вона з ним понад тиждень не витримала. Каже: «Купи мені сучасний, який не дзижчить, бо з цим спати неможливо».

Євген Синельников, режисер, співзасновник тревел-шоу «Як звучить світ … Україна»: «Він для нас був таким. В нього є певні звуки, які притаманні лише цьому. Вони символізують Дніпро. Цей холодильник, нехай він старий — це така легенда… Хотілося почути цей холодильник, ми прийшли сюди саме за холодильником».

Євген розповідає, проєкт надихає людей почути місто.

Євген Синельников, режисер, співзасновник тревел-шоу «Як звучить світ … Україна»: «Виникла ідея знайти ці унікальні звуки, які є лише в цьому місті, і про них розповісти. А після того з’явився композитор, який додав вже зовсім іншу фарбу цьому всьому. Бо ми не просто збираємо звуки, а з цих звуків робимо музику.І виходить, що ми робимо музику цього міста».

Окрім Дніпра, знімальна група відвідала Чернігів, Київ, Одесу, Львів та побувала в Карпатах. На черзі ще чьотири міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: