Thales найме 12 тисяч працівників через стрімке зростання замовлень

Employees assemble a Ground Master 200 (GM200) medium range radar, manufactured by French company Thales, set to be delivered to Ukraine, at Thales’ radar factory in Limours, on February 3, 2023. (Photo by Emmanuel DUNAND / AFP) (Photo by EMMANUEL DUNAND/AFP via Getty Images)

Французька оборонно-технологічна група Thales планує найняти 12 000 нових співробітників цього року через високий попит на її продукцію.

Про це повідомляє Reuters.

За словами генерального директора Патріса Кейна, за останні вісім років Thales, штат якої складає 80 000 осіб набирав від 5 000 до 8 000 людей на рік, і що минулого року вони найняли 11 500 нових співробітників.

Зазначається, що Кейн, який нещодавно зустрічався з міністром оборони України, повідомив, що Франція поставить Україні свою радіолокаційну систему ППО Ground Master 200 у травні.

Виконавчий директор підкреслив, що діяльність фірми – оборона та безпека, аеронавтика та космос, ідентифікація та цифрова безпека – стрімко розвивається.

З початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року акції Thales – найбільшого в Європі постачальника збройової електроніки – зросли майже на 60%.

Зокрема, Thales долучена до виготовлення систем ППО SAMP/T, яку невдовзі має отримати Україна від Італії та Франції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: