«Територія піару»: чиновник і депутат Сергій Риженко заплутався у земельному питанні обласної лікарні?

Цікаво, що заяви Сергія Риженко про, начебто, рейдерський захват збіглися з появою публікацій, де йшлося про нічні та денні парковки на території лікарні імені Мечникова (куди за 60 гривень пускають будь-який автомобіль), а також про суди пацієнтів, які стикалися з вимаганнями хабарів та медичною недбалістю. Остаточно зіпсував імідж Риженко, який він так старанно собі будував, відео-ролик, що завірусився у мережі про реальне занедбання на території лікарні Мечникова. Цей ролик з’явився після чергового фільму про Сергія Риженко на 1+1, де сам чиновник виступив головним героєм.  

Цукерберг усіх врятує?

Директор обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко кілька тижнів публікував статуси на Facebook про запланований рейдерський захват лікарні. Правда, якщо пропустити емоційну «лапшу» більшості постів, деталей чиновник не розповідав. Саме тому, щоб захистити пошанованого громадянина Дніпра, мер Борис Філатов на сесії 21 червня направив депутатський запит до правоохоронних органів. Це підтримав депутатський корпус, крім… самого Сергія Риженко. Дуже дивна позиція, однак директор лікарні вирішив продовжувати боротьбу «з рейдерами» виключно на своїй сторінці в соціальних мережах.

Хто йому лікар?

І саме на Facebook Сергій Риженко заявив, що очікує від міської влади «документів на землю лікарні Мечникова».

 

Але як стало відомо, для того, щоб отримати це, необхідно було всього лише доповнити відповідний пакет документів заявою про конфлікт інтересів та копією технічного паспорта, що регламентується законодавством і про що неодноразово письмово повідомлялось комунальному підприємству. У такому випадку питання щодо території лікарні Мечникова потрапило б до залу сесій, як і десятки інших земельних рішень. Дивно, але депутат з великим досвідом (Сергій Риженко більше 10 років є народним обранцем — спочатку від Партії регіонів, потім від БПП, зараз від партії «Слуга народу»), не пропіклувався про дотримання процедури, яка є однаковою для всіх. Більш того, сам чиновник воліє не голосувати за будь-які земельні питання, так само як і за ініціативи власного київського партійного керівництва. Такий саботаж може мати різні мотиви, і кожен народний обранець, зрештою,  сам визначається щодо кожного голосування. Але хто повинен був вирішити земельне питання лікарні, якою керує Сергій Риженко? Чи не саме він, як менеджер, а не як оперуючий і лікуючий лікар, повинен піклуватися, передусім, про господарську діяльність підприємства?

«Голка Кощія в яйці Коломойського?»

Замість документів — знову статус.

Але, можливо, голка Кощія прихована в яйці Коломойського? Чому насправді депутат Риженко відмовляється залучати правоохоронні органи до питання встановлення осіб «рейдерів»? І, заявляючи про необхідність «документів на землю», наполегливо ігнорує законні процедури.
Переконайтеся самі.

 

Це 1,8205 га землі,  яку за категорією віднесено до земель історико-культурного призначення. Фактично, на цьому місці вже звична для території лікарні імені Мечникова захламлена заброшка, згорілі корпуси.

Але ще при першому приході чиновника Риженко на посаду, в 2011 році певне ТОВ «Фаїн» отримало дозвіл на проектування та будівництво багатофункціонального комплексу з готелем саме на цій ділянці.

За інформацією аналітичної платформи YouControl, «Фаїн» має зв’язки із групою «Приват». Тобто входить в сферу впливу Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського та Олексія Мартинова. Компанія займається купівлею/продажем нерухомості. За даними аналітичної системи, на неї оформлений будинок №12 на проспекті Дмитра Яворницького. Для порівняння: адреса стоматології №1 — проспект Дмитра Яворницького, 12а.

Саме Ігор Коломойський — довгостроковий продюсер кінозірки Сергія Риженко. Його телеканал «1+1» регулярно виробляє пафосне кіно про «героїчного лікаря, який практично самотужки рятує поранених». Виявляється, що ціна промоушену — майже 2 гектари землі на території лікарні з виходом на центральний проспект.
До речі, фірма «Фаїн» вже довгий час не сплачує в бюджет за використання земельної ділянки, що стало підставою для судового позову міської ради (https://reyestr.court.gov.ua/Review/110955685).

Адвокати міської ради просили накласти арешт на належне «Фаїну» майно. Чому міська рада пішла до суду? Тому що між міською радою та «Фаїном» немає жодного договору на цю ділянку, і плата до бюджету не здійснюється. Підтвердження цьому можна знайти тут — https://reyestr.court.gov.ua/Review/110566728.

Точніше, як це не має жодного договору? Договір був, але його термін закінчився. Вже в 2014 році, так само як і повноваження політичних керівників Сергія Риженко — регіоналів, за квотою яких чиновник вкотре ходив зі значком депутата.
Виходить,  з 2014 року ТОВ «Фаїн» не сплатило до міської казни понад 22 мільйони гривень оренди за землю і фактично незаконно продовжує її використовувати. Наразі у справі, яку можна умовно назвати «громада Дніпра проти ‘Привата'», відкрито апеляційне провадження — https://reyestr.court.gov.ua/Review/111336485.

Чи напише статус по цьому приводу піар-активний директор Мечки?

А чи був рейдер?

Можливо, Сергій Риженко соромиться або боїться назвати вголос свого продюсера Коломойського рейдером? Адже саме «приватівці» відхапали смачний кусочок лікарняної території, забрали її для себе. І поки директор Риженко, вони не мали потреби ні платити в міську казну, ні оформляти документи, як «челядь», тобто інші піредприємці Дніпра.

Моргніть три рази, Сергію Анатолійовичу, у своєму наступному кіно, і ми всі зрозуміємо — Коломойський утримує вас силою і змушує публічно перетворюватися з менеджера лікарні на пацієнта з неприємними нав’язливими синдромами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: