Студентам скасовують стипендії, а викладачів відправляють у відпустку за власний рахунок. В ДНУ відбуваються дивні речі за ректорства Сергія Оковитого

За два з половиною роки, саме стільки керує  Дніпровськім національним університетом Сергій Оковитий, сталося чи мало змін. Про позитивні – кожен охочий може і сам почитати на офіційних ресурсах «вишу». Та в стінах ДНУ відбувається речі, які не модно виносити на загал. Про це повідомляє 49000.

Своє правління Сергій Іванович почав за принципом: нова мітла – по-новому мете. На весні 22-го року він проводить першу хвилю масових звільнень викладацького складу ДНУ.

Не завершивши її – чутками «вишу» шириться інформація про повторну зачистку співробітників. І вже у листопаді ректор Оковитий змінює деканів семи факультетів та ще зо два десятки викладачів забирають свої трудові з університету.

Тих хто лишився, добровільно-примусово, переводять на 0,75 ставки, або потрапляєш під скорочення.

Фінансова оптимізація національного університету торкнулася не тільки викладацького складу. Студентам теж дісталося, точніше НЕ дісталося стипендії.  Вчена рада ДНУ ухвалила рішення, яке повністю відміняє виплату підвищених стипендій за успіхи у навчанні.

А ще в ДНУ запровадили  заходи з енергоефективності, по-своєму. Студентів відправили на «дистанційку» (період до повномасштабного вторгнення). Тим самим прикрутивши вентилі опалення та зекономивши на використанні електроенергії в корпусах університету. До речі, плату за навчання на контрактній основі ніхто не відміняв і жодних знижок не було. (прим. – найвища вартість року навчання на факультеті ДНУ ім.О.Гончара – 47 000 на рік).

Всі ці перетрубації ні до чого доброго не привели. Фінансовий стан університету плачевний: видатки перевищують дохід закладу, а дефіцит бюджету становить – 54 млн.грн.

Тож куди йдуть «зекономлені», за планом ректора Оковитого, гроші і для чого вся ця «оптимізація»  – з’ясуємо і обов’язково про це напишемо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: