Стосується тих, хто качає собі воду: українців зобов’язали зареєструвати власні свердловини

В Україні запровадили обов’язковий облік всіх артезіанських свердловин та обсягу води, який використовують їх власники. Про це йдеться у постанові №963 про державний облік артезіанських свердловин.

Одним із нововведень, запропонованих урядовцями, стало запровадження обліку використання води зі свердловин. Тобто йдеться про встановлення лічильників, розповів представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабмін розробить нормативні акти, якими регулюватиметься періодичність подання та оновлення відомостей у Державному реєстрі артезіанських свердловин.

У Мінприроди впевнені, що ці зміни дозволять оперативно реагувати на виклики воєнного часу, допоможуть у подоланні наслідків на Каховській ГЕС та дозволять швидко забезпечити населення питною водою. Крім того, це ще один крок щодо цифровізації сфери надрокористування.

Таким чином, уряд створює прозорий доступ громадськості та бізнесу до даних про артезіанську свердловину, що мінімізує корупційні ризики.

Тепер підприємці та всі громадяни мають вільний доступ до відомостей про наявні в країні артезіанські свердловини. А це, своєю чергою, має суттєво знизити рівень корупції у цій сфері.

За матеріалами Наше місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: