Стеження за журналістами Bihus.info: Зеленський після інциденту особисто говорив із головою СБУ

16 січня керівник проєкту Bihus.info Денис Бігус повідомив про незаконне прослуховування його співробітників. На наступний день СБУ розпочала розслідування обставин та відеозйомки представників проєкту Bihus.Info. Президент України Зеленський у інтерв’ю британському Channel 4 News заявив, що Служба безпеки України повинна розслідувати обставини таємного прослуховування та відеозйомки журналістів. Про це повідомляє 49000.

“Хтось каже, що був відеозапис у медійників, нічого не сталося. Я вважаю, що сталося”, — підкреслив Зеленський у інтерв’ю.

Президент також зазначив, що одразу після інциденту командою Bihus.Info запрошував до себе голову СБУ Василя Малюка.

“Одразу було відкрито кримінальну справу. Я особисто запросив Малюка, отримав деталі від генпрокурора”, – сказав Зеленський.

ХРОНІКА ПОДІЙ

16 січня 2024 року керівник Bihus.Info Денис Бігус записав ролик щодо оприлюднення у мережі відео, на якому співробітники проєкту нібито вживають наркотики, та заявив про незаконне прослуовування.

17 січня 2024 року Служба безпеки України розпочала розслідування обставин незаконного прослуховування та відеозйомки представників проєкту Bihus.Info.

Ввечері того ж дня співробітники СБУ приїхали з обшуком у заміський комплекс, у якому велась незаконна зйомка членів команди Bihus.Info, і вилучили жорсткі диски з камер відеоспостереження.

ДОВІДКА

Bihus.Info – це група антикорупційних та інформаційних проєктів, заснована 2013 року командою журналістів-розслідувачів на чолі з Денисом Бігусом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: