Станція сортування та переробки Underground разом з екосвідомими дніпрянами бореться із засміченням міста

За дорученням міського голови Бориса Філатова щодо контролю і підтримки належного санітарного стану у місті директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, черговий по місту, проінспектував станцію сортування та переробки Underground.

Про це повідомляє «ДніпроTV«.

Для Дніпра дуже важливо збирати та сортувати сміття. Торік Верховна Рада затвердила рамковий закон з управління відходами. Цим документом запроваджено принцип “забруднювач платить”: за вторинну сировину сплачуватимуть не лише пересічні громадяни, які її споживають, а насамперед виробники цієї продукції. Довгоочікуваний закон набирає чинності в липні цього року та суттєво допоможе зкоординувати роботу з боротьби з пластиковим засміченням міста.

Станція Underground обладнана подрібнювачем для пластику та гідравлічним пресом. Через неї щомісяця проходить декілька тонн непотребу. Двері станції відчиняють двічі на тиждень. Сюди екосвідомі дніпряни приїжджають із різних куточків міста. На переробку привозять тетра паки, пластикові пляшки, іграшки, скло, залізо та папір.

Прикраси, вироблені з вторинної сировини на цій станції, в 2023 році будуть представлені на Milan Design Week.

Приносити сміття та вчитись сортувати його можна за адресами: вул. Філософська, 19-А (четвер, субота 10:00 до 14:00) та Запорізьке шосе, 56 (перша та третя неділя місяця з 10:00 до 12:00).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: