Стан справ у комунальній сфері Дніпра на ранок 27червня

Ніч у Дніпрі минула без обстрілів та повітряних тривог.

На цей час у місті теж все спокійно.

Станом на 06:00 всі процеси життєдіяльності мегаполіса під контролем міської влади.

Всі тепло-розподільчі пункти та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі.

 

Вчора пізно ввечері у зв’язку з аварією була зупинена підвищувальна помпова станція (ПНС) на вул. М.Міхновського, через що знижено тиск на верхніх поверхах будинків на просп. Миру, 2, 2-А та  вул. М.Міхновського, 2, 4.

Комунальники сьогодні зранку розпочнуть ремонтні роботи, аби відновити стабільне водопостачання за зазначеними адресами.

 

Також на сьогодні перенесено аварійні роботи на вул. Чорноземна, 99. Жителі вулиць Чорноземна та Орбітальна тимчасово без водопостачання. Виконати роботи планують протягом дня.

 

Сьогодні вранці для проведення аварійних робіт на внутрішньобудинкових мережах на прохання обслуговчій організації припинено водопостачання на вул. С.Ковалевсткої, 79.

 

Через аварію на водопроводі с. Новоолександрівка на вул. Українська, 74, припинено водопостачання всієї вулиці.

Водопостачання буде відновлено протягом дня

 

Вчора ввечері комунальники завершили аварійні на вул. Янтарна,32 та відновили водопостачання вулиць Янтарна, Грінченка, Спартака, Богомаза, Універсальна, пров. Універсальний.

 

Були виконані роботи і в с. Старі Кодаки на пров. Лісовому та відновлено  тиск води на провулках Лісовий та Ямпольський.

 

Напередодні бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 33 засмічення на мережах водовідведення, а також усунули 27 пошкоджень на мережах водопостачання.

 

Бригади КП «Дніпроводоканал» сьогодні продовжать роботи за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

 

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

 

Всі служби у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

 

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

 

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна також залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

 

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: