США готують новий пакет військової допомоги Україні на $2,6 млрд – Reuters

США вже наступного тижня можуть оголосити про новий пакет військової допомоги Україні на суму $2,6 мільярда. До нього увійдуть радари повітряного спостереження, протитанкові ракети і паливозаправники.

Про це агенції Reuters повідомили три американські посадовці.

За даними агенції, пакет складатиметься з двох частин: перша, на 2,1 мільярда доларів, фінансуватиметься з Ініціативи сприяння безпеці України, в межах якої зброя замовляється у виробників, а не береться із запасів американських збройних сил.

Ще 500 мільйонів доларів, які припадають передусім на боєприпаси, надійдуть у межах президентської Ініціативи зі скорочення озброєнь, яка дозволяє лідеру США в надзвичайних ситуаціях передавати зброю із американських запасів.

За інформацією видання, до пакета військової допомоги увійдуть різні боєприпаси, зокрема танкові, високоточні авіаційні боєприпаси, додаткові снаряди для комплексу протиповітряної оборони NASAMS, а також мостоукладачі й ремонтно-евакуаційні машини.

Джерела Reuters зазначили, що зміст може змінитися протягом вихідних, а оголосити його офіційно можуть вже у понеділок, 3 квітня.

За матеріалами «Європейської правди«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: