Спроба самогубства у ТЦК на Закарпатті: версії військкомату і близьких розходяться

На Закарпатті 27-річний харків’янин намагався накласти на себе руки у приміщенні військкомату, куди його доправили співробітники ТЦК на комісію. Але версії щодо того, як це відбувалося, у близьких чоловіка і ТЦК не співпадають, повідомляє 49000.

Дівчина Євгенія Хабарова, розповіла, що нібито його забрали з готелю відвезли на КПП і почали звинувачувати у спробі незаконного перетину кордону (на останньому будується версія ТЦК). За її словами, після цього хлопця доставили до ТЦК міста Хуст, де його били до тих пір, поки він не вирішив покінчити життя самогубством.

ТЦК факт спроби самогубства у стінах закладу підтверджують, лікарі зафіксували це. Розпочато службову перевірку.

Але у ТЦК інша версія розвитку подій.

Повідомляється, що співробітниками Державної прикордонної служби України громадянина Хабарова Євгенія було затримано 13.03.2024 р. при спробі незаконного перетину держкордону і направлено до Першого відділу Хустського РТЦК у місті Іршава для уточнення військово-облікових даних.
“Під час проведення ВЛК, громадянин Хабаров Є.В. повідомив, що не довіряє цій військово-лікарській комісії, і його було переведено до РТЦК у м. Хуст для проведення ВЛК.
У Хустському РТЦК громадянин Хабаров Є.В. поводив себе неадекватно. Між 3 год. 10 хв. та 3 год. 30 хв. 14.03.2024 р. громадянин вчинив спробу суїциду у вбиральні роти охорони Хустського РТЦК. Черговий роти помітив, що військовозобов’язаний Хабаров тривалий час не виходить з вбиральні, зайшов до туалету та помітив на підлозі Хабарова Є.В., який перебував без свідомості, а поруч нього були сліди крові”, – сказано в офіційному повідомленні Закарпатського ОТЦК і СП.
За словами представників ТЦК, Хабарову було надано невідкладну домедичну допомогу. На місце події було викликано медиків швидкої допомоги, які госпіталізували чоловіка. На обох передпліччях у нього були незначні подряпини, що могли свідчити про спробу суїциду. Медики зафіксували, що госпіталізований був в істеричному стані. Лікарі також констатували, що такий стан міг бути викликаний вживанням наркотичних препаратів або речовин. Згодом, у нижній білизні Хабарова Є. В. було виявлено пластину препарату «Гідазепам», який використовують при невротичних, психопатичних астеніях. У пластині були відсутні 5 таблеток з 10.
“Зі всією відповідальністю заявляємо, що жодної фізичної сили до громадянина Хабарова Є.В. співробітниками РТЦК не вживалося. Подряпини на обличчі військовозобов’язаного Хабарова Є.В. не свідчать про фізичну наругу над ним, ці рани Хабаров міг заподіяти собі сам з метою симуляції”, – говорять в ТЦК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: