Співвласники Rozetka і «Нової пошти» заявляють про посилення тиску з боку влади

Ставлення влади до бізнесу знову почало погіршуватися і супроводжується посиленням тиску після позитивної динаміки на початку великої війни.

Про це повідомили учасники iforum2023, який відбувся в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

За словами співзасновника Rozetka Владислава Чечоткіна, ситуація є набагато кращою, ніж у часи президента-втікача  Віктора Януковича, проте  – набагато гірше, ніж до великої війни. Він також додав, що порівнюючи з 2021 роком, тиск посилився.

Чечоткін додав, що податкова служба регулярно перевіряє діяльність компанії, зокрема навіть організованих нею Пунктів незламності.

«У нас нічого не знаходять і штрафують на суму, за яку ми, на їхню думку, не будемо сперечатися. Тобто, це якісь мінімальні суми штрафів. Але вони заважають. Але вони перевіряють. Але вони часто зупиняють роботу тощо», – додав Чечоткін.

Він зазначив, що такі постійні перевірки вже стали рутиною.

«Загалом, це вже виглядає, як іде на вулиці дощ — потрібно взяти парасольку і йти на вулицю», – сказав бізнесмен.

Також співвласник компанії експрес-доставки «Нова пошта» Володимир Поперешнюк заявив, що підприємці змогли вільно видихнути у 2022 році, проте ситуація знову почала погіршуватися.

«Підприємці змогли вільно видихнути в березні (2022 року — ред.), коли було скасовано мита, запроваджено податкові пільги, і зараз усе повертається назад, до довоєнного часу. Коли владі було страшно і вона розуміла, що все може «накритися», вони дали свободу підприємцям, коли вже не так страшно — знову можна ставитися до підприємців як до гусей і баранів, яких можна стригти та щипати», — сказав він.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: