Скорочення енергоспоживання: у Дніпрі відбудуться зміни у роботі електротранспорту та зовнішнього освітлення

У Дніпрі з середи, 8 травня 2024 року, через потребу у скороченні енергоспоживання зміниться робота електротранспорту, а зовнішнє освітлення  працюватиме в скороченому режимі. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпровську міську раду.

“У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання “Обленерго” з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%. Також у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху трамваїв і тролейбусів, або припинення руху за маршрутами. Увесь електротранспорт переведено на оперативний режим роботи. У зв’язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено работу автобусів”, – йдеться у повідомленні міськради Дніпра.

Також місто змушене починаючи з 8 травня включати зовнішнє освітлення в скороченому режимі:

“Від 8 травня з 21:00 до 24:00 буде працювати лише 30 відсотків світильників по всьому місту, окрім мостів. Такі дії зменшать навантаження на енергосистему нашої країни. Роботу зовнішнього освітлення в повному режимі буде відновлено одразу ж після покращення ситуації в енергосистемі країни”.

Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів міська влада просить всіх мешканців Дніпра у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: