Скільки українських медзакладів пошкодила і зруйнувала вщент РФ — МОЗ

За понад 20 місяців повномасштабної війни російські війська пошкодили 1468 медичних закладів України. Ще 193 було зруйновано вщент.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, російські загарбники нищать об’єкти медичної інфраструктури (лікарні, амбулаторії, поліклініки, пологові тощо), щоб перешкоджати роботі медиків і створити додаткове навантаження на медичну систему.

За даними МОЗ, найбільших втрат зазнали медзаклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини, Чернігівщини та Херсонщини. Від початку війни ворог також є втрати автівок екстреної медичної допомоги: 103 автомобілі пошкоджені, 253 – знищені, 125 – захоплені.

«Однак, попри всі атаки на медичні заклади та постійні бомбардування ворога, в Україні тривають роботи з відбудови медичної інфраструктури. Першочергово йдеться про обʼєкти на деокупованих територіях, які внаслідок ворожих обстрілів і бомбардувань зазнали невеликих ушкоджень», – зазначають у МОЗ.

Так, станом на початок листопада 2023 року вже вдалося повністю відновити 421 медзаклад, а ще 413 об’єктів відновлено частково. Найбільше відновлених медзакладів наразі на Миколаївщині, Дніпровщині, Київщині, Харківщині та Чернігівщині.

За матеріалами сайту «УП Життя«.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: