Скільки триватиме мобілізація в Україні і кого заберуть на службу у серпні: роз’яснення

Під час воєнного стану, який ввели через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, всі чоловіки у віці від 18 до 60 років мають військовий обов’язок. Загальна мобілізація в Україні наразі продовжена до 18 серпня 2023 року.

Проте існують певні категорії чоловіків, які можуть отримати відстрочку від мобілізації.

Наразі в Збройних силах України існує попит на людей, які володіють іноземними мовами, зокрема, англійською, німецькою та французькою. Такі люди потрібні на службі для співпраці з інструкторами з інших країн, які навчають українських військових працювати з новими видами озброєння.

На військову службу в серпні 2023 року також можуть призвати українців, яких раніше визнали придатними і обмежено придатними. При цьому, чи є у них досвід військової служби чи ні, неважливо.

Придатність за станом здоров’я визначає військово-лікарська комісія (ВЛК).

Тому у серпні в Україні можуть мобілізувати:

  • придатних та обмежено придатних за станом здоров’я під час воєнного стану чоловіків віком від 25 до 60 років без досвіду військової служби;
  • придатних та обмежено придатних за станом здоров’я під час воєнного стану чоловіків з досвідом військової служби віком від 18 до 60 років;
  • знятих та виключених з військового обліку чоловіків віком від 18 до 60 років (з «білим квитком»), визнаних придатними або обмежено придатними за станом здоров’я під час воєнного стану рішенням ВЛК (військово-лікарської комісії), які не скоювали тяжких злочинів.

За матеріалами  OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: